Archiwum

 • Konferencja w sejmie RP "OBOWIĄZEK SZCZEPIEŃ W POLSCE"

   

  W dniu 20.11 w godzinach 11:00 15:00 w  sejmie RP w Warszawie przy ulicy Wiejskiej w budynku G, sali 24 odbędzie się konferencja na temat szczepień...

  JUŻ PODOBNO NIE W SEJMIE - TAKĄ MAM INFORMACJĘ O POSŁA JARKA SACHAJKI - LECZ BODAJ W HOTELU ROKO... Mam nadzieję, że wiadomość o zmianie lokalizacji konferencji zostanie wysłana przez organizatora do uczestników, którzy zgłosili swój udział.

  Niestety nie wiem do końca, w jakim świetle zostaną one ostatecznie przedstawione... Sądząc po prelegentach może być ciekawie... Prelegenci sprzyjający to na pewno: dr Dorota Sienkiewicz, prof. Rudolf Klimek i gość - dr Judy Mikovits, kilka lat temu została aresztowana za ujawnienie swoich odkryć. Druga strona ma jednak przewagę liczebną i również silną reprezentację. Trudno więc powiedzieć, jaki będzie efekt tej niezbyt mądrej debaty "czy trucizna zabija, czy też może raczej nie". 

  Organizator – poseł Jarosław Sachajko

  Zgłoszenia na konferencję na adres: biuro.jsachajko@gmail.com

  Więcej szczegółów znajdą Państwo pod tym linkiem: 

  https://www.facebook.com/jsachajko/posts/1634922779879760

   
  Zachęcam świadome Polki i świadomych Polaków do zgłoszenia swojego uczestnictwa w tej ważnej konferencji, bo inaczej wnioski końcowe mogą być mocno zaskakujące... Projekt o obowiązkowym szczepieniu wszystkich Polaków przeciwko grypie jest już na biurku Ministra.

   

  Kliknij na tytuł, by zobaczyć nagrania ze spotkania

 • Mikolajczyk_Anna_foto.jpg

  DUCHOWA PODRÓŻ PO ZDROWIE - kwantowe uzdrawianie i przemiana życia, przy współudziale podświadomości i pamięci komórkowej - szkolenie dla przyszłych terapeutów

  Zapraszamy Państwa na wyjątkowe szkolenie; szkolenie, które wymaga zarówno od autorki metody, a zarazem prowadzącej – Anny Mikołajczyk, a także od uczestników szkolenia, dużego zaangażowania, wiedzy, sumienności i czujności. Szkolenie to przeznaczone jest dla tych z Państwa, którzy już zajmują się psychoterapią i chcą poszerzyć swój warsztat o niezwykle skuteczną metodę pracy, ale też i dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę w niesieniu pomocy i wsparcia innym, a posiadają odpowiednie predyspozycje, tj. odpowiedzialność, nieskazitelną uczciwość, uważność, wysoką świadomość i intuicyjność. Metoda ta pozwala w krótkim czasie i bez bolesnych doznań osiągnąć głęboki proces przemiany energetycznej, homeostazy organizmu jako całości, a co za tym idzie efekt uzdrowienia zarówno psyche, jak i ciała. Najlepszym dowodem jej skuteczności są sami pacjenci, którzy w znaczącej większość osiągnęli dogłębną przemianę w swoim polu energetycznym, co pociągnęło za sobą realizację zamierzonych celów, ale także często tych niezamierzonych, co stanowi swoisty bonus tej terapii. Warto dodać, że na polskim rynku odnotowujemy palący niedobór terapeutów pracujących choćby podobną metodą i jej autorka nie jest już w stanie zaspokoić rosnącego zapotrzebowania wśród pacjentów. Stąd pomysł, podążający za potrzebą, by przeprowadzić szkolenie dla przyszłej kadry terapeutów.

  KIEDY:  25-26 listopada 2017

  GDZIE: Pensjonat Krzysin - http://www.krzysin.pl/ - Podkowa Leśna koło Warszawy, ul. Sienkiewicza 7 – ciche, spokojne położone w pobliżu lasu miejsce, idealne do pracy w skupieniu

  PROWADZĄCA: Anna Mikołajczyk – autorka metody w asyście Leny Huppert – psychologa społecznego

  ZGŁOSZENIA NA ADRES: fundacja.qlt@wp.pl  

  KOSZT SZKOLENIA: każda część, tj. każdy weekend szkoleniowy 1200 zł

  Koszt pobytu w Pensjonacie Krzysin na osobę na weekend (nocleg i wyżywienie) wynosi około 200-260 zł w zależności od wybranego pokoju.

   

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W SZKOLENIU!

   

  Linki do nagrań z Anną Mikołajczyk:

  Zapętlenia kwantowe i zmiana życiowej ścieżki - http://porozmawiajmy.tv/zapetlenia-kwantowe-i-zmiana.../

  Ego, zapętlenia umysłu i bliźniacze dusze - http://porozmawiajmy.tv/ego-zapetlenia-umyslu-i-blizniacze…/

  Duchowa podróż po zdrowie – https://www.youtube.com/watch?v=PiS46NyzJNo

   

  Kliknij na tytuł lub zdjęcie, by dowiedzieć się więcej

   

 • I Zjazd środowisk niezależnych - Wrocław

  Narada Środowisk Niezależnych  -  lokalnych liderów - Wrocław  2017.  

  Zapraszamy  do  współpracy  w  ramach
  powstałego porozumienia Wolnych Ludzi.

   

  Kliknij na tytuł, aby zobaczyć nagrania z narady

 • Komisja rolnictwa w sejmie w sprawie ustawy o GMO - ostatnie starcie

   

  UWAGA, OSTATNIE STARCIE W SPRAWIE GMO, A WIĘC PEŁNA MOBILIZACJA!!!

  NIE DAJMY SOBIE TEGO ZROBIĆ!

  21 i 22.11 odbędą się w sejmie: podkomisja i komisja rolnictwa w sprawie GMO. Zwłaszcza ten drugi termin jest super ważny, bo na podkomisję i tak dopuszczą tylko nieliczne osoby z zewnątrz i nie udzielą im już raczej głosu, "bo czynnik społeczny wyraził już swoją opinię".

  Podkomisja 21 listopada o 17.00
  Komisja 22 listopada o 12.00

  To BARDZO, BARDZO ważne, abyśmy stawili się licznie 22.11 na komisji, bo to ostatnie starcie. Chcą zaraz potem zrobić pierwsze i drugie czytanie w sejmie i będzie... po wszystkim. Termin oczywiście może ulec zmianie, to stały element gry i sztuczki, by skutecznie pozbyć się natrętnych intruzów.. Proszę Was więc, kto tylko może... Zabierzcie ze sobą wszystkich, którzy wyrażą taką wolę.

  Nazwiska osób na listę wejść do sejmu potrzebujemy do 20 listopada. Ślijcie je na adres: <biuro@icppc.pl>

   

  AKCJA WYSYŁKOWA

  Wyślij od siebie list i przekaż prośbę znajomym o wysłanie podobnego listu. Poniżej podajemy jego przykładową treść, ale najlepiej, abyście sami napisali prosto z serca.

  LISTY WYSYŁAMY DO: krrw@sejm.gov.pl; jan.duda@poczta.onet.pl; Jarosław Sachajko <jsachajko@gmail.com>;

  PRZYKŁADOWY LIST

  Pan Poseł Jan Duda, Przewodniczący Podkomisji Nadzwyczajnej do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw
  Pan Poseł Jarosław Sachajko, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi

  Domagam się całkowitego, jednoznacznego, ustawowego zakazu upraw GMO.
  Domagam się przyjęcia poprawek do projektu ustawy o zmianie ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1424) zgłoszonych przez posła Jarosława Sachajkę - Kukiz'15, Przewodniczącego Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

  Opinia prawna z Biura Analiz Sejmowych w sprawie poprawek do wyżej wspomnianego projektu ustawy wyraźnie pokazuje, że rządowa ustawa jest zła, zawiera wiele furtek, a nawet wrota, które pozwalają na prowadzenie upraw GMO. Nie można opierać zakazu na domniemaniu, że Minister, Rada Ministrów, Polska MOŻE/MOGŁABY wydać...cytując z wyżej wspomnianej opinii prawnej:
  ..Rada Ministrów może, w drodze rozporządzenia, wprowadzić zakaz stosowania materiału siewnego określonych odmian...
  ..Rada Ministrów może, w drodze rozporządzenia, wprowadzić zakaz obrotu materiałem siewnym określonych odmian...
  ..Polska mogłaby zgłosić w odniesieniu do nich (w sytuacji pojawienia się nowych GMO, które mogłyby być uprawiane) kolejne zastrzeżenie...

  Zakaz upraw GMO w Polsce musi być całkowity, jednoznaczny i zawarty w ustawie.
  Podkreślam też, że rozporządzenie ministra to akt niskiej wagi, który można zmienić z dnia na dzień.

  Z poważaniem, ...imię, nazwisko, adres/organizacja/zawód

   

   

 • Plakat: Ola Poczęsna

  Konferencja "SZCZEPIENIA XXI WIEKU"

  Najgoręcej Wam wszystkim dziękuję za wszelkie wsparcie, wytrwałość, cierpliwość i determinację podczas organizowania i przebiegu tego wydarzenia. Wam, czyli PRELEGENTOM, DZIENNIKARZOM, POMOCNIKOM i UCZESTNIKOM :) Bez Was i bez Waszego zaangażowania nie byłaby możliwa skuteczna realizacja naszego wspólnego planu. Szczególne podziękowania dla Oli Poczęsnej za zrobienie plakatu do konferencji i natychmiastowy montaż nagrań :) 

  Dziś możemy już odetchnąć z ulgą i zameldować u Najwyższego wykonanie zadania. Jesteśmy bogatsi o to niełatwe doświadczenie i o DEKLARACJĘ WARSZAWSKĄ - "Kartę wolności wyboru w przyjmowaniu tzw. szczepień ochronnych" (pod linkiem: http://fundacja-qlt.pl/...), która wczoraj została oficjalnie ogłoszona. Bardzo proszę o jej podpisywanie...

  Zdjęcia są na stronie konferencji. Wystarczy kliknąć na tytuł lub plakat. A obok nich korespondencja od tzw. Ministerstwa Zdrowia w sprawie badań szczepionek... Wysoce bulwersująca. Na dole strony można ściągnąć pisma, które skierowałam do Ministerstwa w imieniu szerokiej grupy liderów.

   

  Nagrania, dzięki tytanicznej pracy i zaangażowaniu Oli Poczęsnej, znajdziecie tutaj: http://fundacja-qlt.pl/?nagrania-z-konferencji,195 

  Są też już pierwsze nagrania niezależnej telewizji i Prison Planet - wielkie podziękowania dla Janusza Zagórskiego i Janka Białka.

   

  DEKLARACJĘ WARSZAWSKĄ - "Kartę wolności wyboru w przyjmowaniu tzw. szczepień ochronnych" rozesłałam do najważniejszych decydentów w naszym kraju. Od Ministerstwa Zdrowia otrzymałam nawet odpowiedź - pokaże się po kliknięciu na tytuł konferencji lub plakat. Uprzedzam, że trzeba zachować zimną krew i nerwy trzymać na wodzy...

   

  Kliknij na tytuł lub plakat, by dowiedzieć się więcej

   

   

   

 • sejm_4[3].jpg

  Wspólnie kreujemy Nową Rzeczywistość - Polskę wolną od GMO, kraj mlekiem i miodem płynący

  W związku z niekorzystnie rozwijającą się sytuacją odnośnie ustawy o sprzedaży produktów wytworzonych w tradycyjnych gospodarstwach rolnych oraz determinacją obecnego rządu, by wprowadzić "strefy uprawy GMO”, choć żadne postanowienia Unii Europejskiej tego od Polski nie wymagają, prosimy o pilne wysłanie siedmiu listów za pośrednictwem poczty polskiej i ewentualnie także poczty mailowej, którego treść jest zbliżona do wniosku podpisanego przez 35 organizacji pozarządowych oraz naukowców złożonego w dniu 11.09.2017 w Podkomisji Rolnictwa,  do:

  - Prezydenta RP - Andrzeja Dudy - ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa; 

  - Premiera rządu - Beaty Szydło - Al. Ujazdowskie 1/3, 00-583 Warszawa; 

  - Przewodniczącego PiS - Jarosław Kaczyński - ul. Nowogrodzka 84/86 02-018 Warszawa; 

  - Komisji Rolnictwa - Przewodniczący Jarosław Sachajko - ul. Wiejska 4/6/8, 00-902 Warszawa;posel.jaroslaw.sachajko@gmail.com

  - Podkomisji Rolnictwa  - Przewodniczący Jan Duda - ul. Wiejska 4/6/8, 00-902 Warszawa;  Jan.Duda@sejm.pl

  - Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Krzysztof Jurgiel - ul. Wspólna 30; 00-930 Warszawa

  - Ministra Środowiska - Jan Szyszko - ul. Wawelska 52/54, 00-922 Warszawa; 

   

  Kliknij na tytuł lub zdjęcie, by zobaczyć wzory listów

 • sejm_4[1].jpg

  Posiedzenie Podkomisji i Komisji sejmowej w sprawie GMO i żywności od rolników

   

  SUWEREN DO SEJMU - BĄDŹCIE Z NAMI !

  Posiedzenie Podkomisji i Komisji sejmowej w sprawie GMO i żywności od rolników

   

  Mamy być może ostatnią szansę, by wywalczyć Polskę wolną od GMO i nie dopuścić do niekorzystnych zmian w prawie, tj. wprowadzenia stref uprawy GMO w naszym kraju. Mamy też szansę, by wywalczyć sobie wolność odnośnie sprzedaży i zakupu żywności wytworzonej przez rolników tradycyjnych.
  Jest to ostatnie wezwanie do tego, abyśmy się zjednoczyli, zajęli mocne stanowisko i wpłynęli na ostateczny rezultat. Cena, jaką przyjdzie nam zapłacić, jeśli tego nie zrobimy, jest zbyt wysoka!


  Zarezerwuj czas i zgłoś udział w posiedzeniach komisji sejmowych:
  11 września godz. 12.00 - posiedzenie nadzwyczajnej PODKOMISJI w sprawie GMO i tego samego dnia, tj. 11 września o godz. 19:00 - posiedzenie KOMISJI w sprawie GMO.
  12 września godz. 8:45 - posiedzenie komisji w sprawie sprzedaży żywności wytworzonej przez rolników.

   

  Nagrania:

  11.09 - http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transmisje.xsp...#

  12.09 - http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transmisje.xsp...#

 • OBRADY KOMISJI ROLNICTWA W SEJMIE RP

  Z OSTATNIEJ CHWILI:
  JAK JUŻ WIECIE, PODKOMISJA ROLNICTWA W SEJMIE z 11.05 W SPRAWIE GMO ZOSTAŁA ODWOŁANA - "PIĘĆ PRZED DWUNASTĄ", CZYLI O GODZINIE 10...

  LUDZIE PRZYJECHALI NA TĘ PODKOMISJĘ Z CAŁEJ POLSKI, OCZYWIŚCIE NA SWÓJ KOSZT... JESTEŚMY ZDANIA, ŻE NALEŻY ZAŻĄDAĆ ZWROTU KOSZTÓW PRZYNAJMNIEJ ZA PRZEJAZD. PORA, BY NASI POSŁAŃCY POCZULI ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE POSTĘPOWANIE.
   
  CI Z PAŃSTWA, KTÓRZY PRZYJECHALI WCZORAJ DO WARSZAWY I DYSPONUJĄ JAKIMŚ DOWODEM, np. w postaci biletów PKP, PROSZENI SĄ O BEZPOŚREDNI KONTAKT DO JANA DUDY, PRZEWODNICZĄCEGO PODKOMISJI lub ew. DO MNIE :)
  Biuro Poselskie Posła Jana Dudy:
  ul. Jagiellońska 29/13
  33-300 Nowy Sącz
  woj. małopolskie
  tel. (18) 442-36-31,
  517-436-429,
  516-753-836
  biuroposelskie.jduda@onet.pl

   

  Kliknij na tytuł, aby dowiedziec się więcej

 • Konferencja „PRAWDZIWE ROLNICTWO. PRAWDZIWA ŻYWNOŚĆ OD PRAWDZIWYCH ROLNIKÓW”

  Zdrowa żywność od polskich rolników na wyciągnięcie ręki, suwerenność żywnościowa, samowystarczalność i poszanowanie zasobów naturalnych to słowa klucze dla przyszłości naszego kraju. Tymczasem wciąż tak trudno już z kolejnym rządem wynegocjować dla Polek i Polaków podstawowe regulacje prawne dotyczące GMO, sprzedaży bezpośredniej czy uprawy konopi przemysłowych.

   

  Kliknij na link, by przejść do NAGRAŃ Z KONFERENCJI: http://fundacja-qlt.pl/?nagrania-z-konferencji,178

   

   

  STAŁO SIĘ, DEKLARACJA BELWEDERSKA ZOSTAŁA WCZORAJ PROKLAMOWANA JAKO WOLA NARODU POLSKIEGO

   

  DEKLARACJA BELWEDERSKA:
  „Karta Prawdziwego Rolnictwa i Prawdziwej Żywności”

  My, niżej podpisani, uważamy, że poważnym zagrożeniem dla Polaków i polskiej wsi są przemysłowe metody produkcji żywności, dlatego WZYWAMY Prezydenta i Rząd RP do uszanowania głosu większości swoich wyborców i natychmiastowego wprowadzenia w życie postulatów DEKLARACJI BELWEDERSKIEJ: „Karta Prawdziwego Rolnictwa i Prawdziwej Żywności”.

  DEKLARACJA BELWEDERSKA: „Karta Prawdziwego Rolnictwa i Prawdziwej Żywności”

  Kierując się poszanowaniem dla pięknej tradycji chłopskich gospodarstw rodzinnych, które w wyjątkowy sposób przyczyniają się do zachowania bogactwa kulturowego i bioróżnorodności upraw na polskiej wsi, a także najlepszych produktów żywnościowych dostępnych w Europie;

  uznając kluczową rolę małych i średnich gospodarstw rolnych w ochronie i utrzymaniu suwerenności żywieniowej niezbędnej dla podstawowego zaopatrzenia Narodu w żywność;

  uznając, że jedyną drogą gwarantującą społeczeństwu optymalne zdrowie i dobry stan środowiska naturalnego są: rozpowszechnianie sposobu odżywiania opartego na lokalnej żywności wysokiej jakości oraz zachowanie krajobrazu wiejskiego cechującego się naturalną bioróżnorodnością;

  domagamy się od Prezydenta i Rządu RP:

  • Natychmiastowej realizacji świadomej polityki, której celem będzie ochrona i promocja prawdziwych wartości polskiej wsi, służących jednocześnie polskiemu Narodowi, a obecnie bezpowrotnie niszczonych przez szybko postępujące procesy globalizacji i rozwoju przemysłowego rolnictwa.
  • Zniesienia ograniczeń dotyczących możliwości kupowania od miejscowych rolników pełnego asortymentu lokalnych produktów żywnościowych przez sklepy, szkoły, restauracje i inne instytucje.
  • Skutecznego rozwijania i wspierania strategii, której celem będzie zachowanie dużej liczby rolników, tradycyjnej mozaiki gospodarstw rodzinnych oraz rozwój silnych, lokalnych i regionalnych rynków zbytu, w tym natychmiastowego wdrażania wieloletniego programu ochrony i wspierania finansowego, merytorycznego i promocyjnego małych i średnich gospodarstw rodzinnych.
  • Wspierania eko-agroturystyki i przetwórstwa w gospodarstwach rolnych oraz odnawialnych źródeł energii.
  • Podjęcia działań zmierzających do ograniczania niskiej emisji z gospodarstw domowych na obszarach wiejskich.
  • Bezwarunkowego zakazu uprawy, sprzedaży i produkcji GMO, jak również skutecznego wdrożenia strategii produkcji polskich pasz bez GMO.
  • Ograniczania i wycofywania przemysłowych metod produkcji rolnej, jak również m.in. zapewnienia możliwości długoletniego dzierżawienia ziemi rolnej, będącej obecnie w rękach agencji rządowych, przez młodych, ambitnych rolników, którzy chcą produkować żywność metodami ekologicznymi i tradycyjnymi. Dziś zapewni to pracę im, w przyszłości ich dzieciom, a społeczeństwu żywność dobrą dla zdrowia.
  • Wprowadzenia do programów nauczania w szkołach i na uczelniach rolniczych zasad rolnictwa ekologicznego jako jednego z głównych kierunków, a nie tylko alternatywy dla przemysłowych metod produkcji żywności.

  Wzywamy Prezydenta i Rząd RP do ochrony unikalnej geograficznej oraz historycznej siły Polski opartej na tradycyjnej polskiej wsi i stworzenia nowej wizji rolnictwa, aby odwrócić nadciągającą, globalną katastrofę zagrażającą życiu i zdrowiu ludzkości oraz bioróżnorodności.

  Wzywamy Prezydenta i Rząd RP do zaprzestania promocji dotychczasowej polityki rolnej bazującej na wysoce schemizowanym , wielkoprzemysłowym rolnictwie, które setki tysięcy rolników może doprowadzić do bankructwa, gleby do martwicy, zaś kraj do katastrofy żywnościowej.

  Domagamy się szybkiej odpowiedzi w sprawie realizacji powyższych postulatów.


  PODPISALI:

  1. Sir Julian Rose, rolnik i pisarz, prezes Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
  2. Jadwiga Łopata, laureatka ekologicznego Nobla, gospodarstwo edukacyjne EKOCENTRUM ICPPC
  3. Jacek J. Nowak, em. prof. SW, niezależny naukowiec, doradca ICPPC
  4. Edyta Jaroszewska-Nowak, Ekoland o/ZPM, prezes, gospodarstwo BIOEDEN, NSZZ Solidarność RI o/ZPM
  5. Anna Bednarek, prezes Stowarzyszenia Best Proeko-CIS
  6. Lena Huppert, prezes Fundacji Wspierania Rozwoju Kultury i Społeczeństwa Obywatelskiego QLT
  7. Anna Szmelcer, prezes Stowarzyszenia Polska Wolna od GMO
  8. Dorota Staszewska, lek. med., Stowarzyszenie Polska Wolna od GMO
  9. Jarosław Sachajko, prezes Stowarzyszenia Rolników i Konsumentów Kukiz’15
  10. Jolata Dal, radna Gminy Komańcza, Gospodarstwo rodzinne Ohanadal

   

    ... i wielu innych. Zapraszamy do składania podpisów pod Deklaracją.

   

  Więcej na temat Deklaracji pod linkiem: http://bezposrednioodrolnika.pl/karta-prawdziwego.../

   

                                                                                       

   

       

   

   

   Klikniej na tytuł, by dowiedzieć się więcej o konferencji

   

   

   

 • Mikolajczyk_Anna_foto[1][1].jpg

  TAJEMNICZA MOC PODŚWIADOMEJ INFORMACJI

   

  Jeśli wciąż zadajesz sobie pytania w stylu:
  Dlaczego moje życie jest właśnie takie, a nie inne...
  Dlaczego ciągle mi się to przytrafia...
  Dlaczego przyciągam do siebie takie osoby...
  Dlaczego mam problem z zapanowaniem nad niektórymi emocjami...
  Kim jestem i jaki sens ma moje życie...
  Skąd się biorą choroby i co je wywołuje...
  Jeśli czujesz, że ten Świat powinien być całkiem inny, lepszy, przyjemniejszy i bardziej radosny...

  …istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że to seminarium jest dla Ciebie :)

   

  Poznaj lepiej swoje wnętrze i pamięć twoich komórek, uwolnij blokady i ciesz się zmianą w swoim życiu. 

  Idzie wiosna, a wraz z nią cała Natura budzi się do życia. Czas, abyśmy i my spojrzeli na życie z nowej, lepszej perspektywy, a wówczas dobre zmiany na trwałe zapiszą się na naszej drodze.

   

 • Alex.jpg

  MAGICZNY CZŁOWIEK - niewidzialne, tajemnicze i magiczne aspekty życia człowieka w odniesieniu do jego zdrowia

   

  Zapraszam do klimatycznego, położonego u wrót Mazur wśród lasów i pól Hotelu Welskiego na niezwykle ciekawe i inspirujące seminarium pt. „MAGICZNY CZŁOWIEK - niewidzialne, tajemnicze i magiczne aspekty życia człowieka w odniesieniu do jego zdrowia”.

  Seminarium „MAGICZNY CZŁOWIEK - niewidzialne, tajemnicze i magiczne aspekty życia człowieka w odniesieniu do jego zdrowia” obejmuje wykład, prezentację multimedialną i warsztaty.

  Podczas warsztatów, tj. zajęć praktycznych będziemy robić różnego rodzaju doświadczenia z polem energetycznym i informacyjnym człowieka, tj. aurą, stanem alfa i theta, plazmą itp. Przy pomocy różnych „cudownych” urządzeń, które są w stanie zdziałać różne „cuda”, będziemy mogli przetworzyć aurę człowieka na obraz, podnieść wibracje naszego organizmu czy polepszyć przepływ energii przez czakry. Dzięki tym doświadczeniom uzmysłowimy sobie, jak niezwykłą i magiczną istotą jest człowiek.

  Każdy uczestnik dowie się, jak wygląda jego aura, będzie miał możliwość podnieść swoje wibracje poprzez różnego rodzaju ćwiczenia i nauczyć się, jak może sobie pomóc w trudnych dla siebie, stresujących sytuacjach.

  Z pewnością będzie to niezapomniany weekend blisko Natury J Będzie też okazja, by wypróbować działanie energii piramidy i kręgu kamiennego wokół czakramu Ziemi, jako że i piramida i czakram znajdują się na terenie posiadłości.

  Prowadzący: znany i lubiany Alex Polanski J

   

  Kliknij na tytuł, by dowiedzieć się więcej o prowadzącym.

 • Lena_Huppert_-_fota_dowodowa.jpg

  DZIEŃ MOCY - poczuj swoją MOC i łączność z wszechświatem

   

  17.02-2017 to prawdziwy DZIEŃ MOCY

   

  Spotkanie wolnych ludzi obdarzonych życiem i świadomością - rozmowy o życiu, wolności i Bogu - wspólna medytacja - kąpiel w dźwiękach gongów i mis tybetańskich - parę ćwiczeń czikungu dodających mocy i jeszcze o wiele więcej...

  Przyjdź i obudź w sobie moc, która drzemie w tobie już od zawsze. Poczuj swoją łączność z wszechświatem, ze wszystkim, co cię otacza... poczuj, jak spływa na ciebie ta nieskończona energia i dodaje ci sił. To cudowne uczucie, niezastąpione, i gdy raz zauważysz, że jesteśmy jednym wielkim organizmem, już nigdy więcej nie powiesz, że jesteś tutaj sam(a). 

  Czy jest jeszcze COŚ lub KTOŚ, kto nad tym wszystkim czuwa? Kim lub czym jest Bóg? Czy nosisz w sobie jego cząstkę... i czy wiara czyni cuda? Czy liczby i litery, a zatem daty i słowa, mają znaczenie? Jaka jest ich moc? Co to jest eter i jak wpływa na nasze życie?

  O tym i o wielu innych aspektach naszego codziennego życia i bycia tu na Planecie Ziemi będziemy rozmawiać przy dźwiękach gongów i mis tybetańskich w piątek, 17.02-2017 od godziny 18 do 21 w Naturalnym Centrum Zdrowia przy ul. Grażyny 13/15 w Warszawie. 

  Prowadząca: Lena Huppert wraz z przyjaciółmi :)

   

  Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

   

  P.S. Mile widziane owoce,  ciasta lub mało trujące słodycze oraz napoje na wspólny stół. 

 • lenahuppert.jpg.jpg

  SKAŻENIE UKRYTE W ŻYWNOŚCI I CO Z NIM ZROBIĆ?

  Wykład dla młodzieży szkolnej w Kostrzyniu-Koźlu na zaproszenie Fundacji Promocji Aktywnego Życia RIAD

  Od wielu lat coraz bardziej nękają nas i nasze pociechy wszelkiego rodzaju alergie, nietolerancje pokarmowe oraz wiele innych trudnych do opanowania plag cywilizacyjnych. W ostatnim czasie sprawa stała się naprawdę paląca i budzi, szczególnie w nas jako rodzicach, najgłębszy niepokój. Stąd też nasze częste wizyty u alergologów i dietetyków, poszukiwania nowości wydawniczych, by wyjaśnić ten stan rzeczy, poznać przyczyny i móc je wyeliminować z naszego życia. Pragniemy, rzecz jasna, ustrzec siebie, lecz przede wszystkim dzieci, przed trudnymi w leczeniu schorzeniami. 

  Postęp cywilizacyjny i krocząca w ślad za nim technizacja produkcji rolnej i przemysłu spożywczego wskazywałaby na coraz wyższą jakość i czystość spożywanych przez nas produktów tj. na mniejsze zanieczyszczenie żywności. Skąd bierze się zatem wciąż rosnąca liczba zachorowań, które szczególnie u dzieci nie sposób zrzucić na stres wywołany pracą zawodową czy też nadmiernym tempem życia? Odpowiedź na to pytanie jest z pewnością niełatwa i wielokierunkowa, lecz głównym hasłem, które wyłania się spośród mnogości różnych czynników jest chemiczne i genetyczne skażenie żywności, które zdaje się wyjaśniać ten narastający problem i pozwala zrozumieć to, co niepojęte. SKĄD SIĘ ONO BIERZE?

  Nagranie z wykładuhttp://porozmawiajmy.tv/skazenia-ukryte-w-zywnosci-jak.../

 • NASZA ZIEMIA, NASZA ŻYWNOŚĆ, NASZE ZDROWIE – Bezpośrednio od Rolnika

  NASZA ZIEMIA, NASZA ŻYWNOŚĆ, NASZE ZDROWIE – Bezpośrednio od Rolnika  

  UWAGA! Będą trzy ważne wydarzenia tego dnia:

  1.         Konferencja prasowa w Sejmie

  2.         Pikieta edukacyjno-informacyjna „NASZA ZIEMIA, NASZA ŻYWNOŚĆ, NASZE ZDROWIE – Bezpośrednio od Rolnika

  3.         Spotkanie w salonie „Polish Quality Food”

   

   Kliknij na tytuł, by poznać szczegóły

 • ALEK2.jpg

  ZBIÓRKA FUNDUSZY NA NATURALNE LECZENIE DLA ALKA, KTÓRY CHORUJE NA STWARDNIENIE ROZSIANE

  PROJEKT LECZENIA ALKA 

  ZRZUTKA ZAKOŃCZONA

   

  Kliknij na tytuł, by dowiedzieć sie więcej

 • MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA "KONOPIE - POMOST MIĘDZY PRZESZŁOŚCIĄ I PRZYSZŁOŚCIĄ"

   Konopie szansą dla Polski

  Niezrozumiałe jest niemal całkowite zaprzestanie uprawy w Polsce konopi włóknistych – Cannabis sativa, które jeszcze nie tak dawno były bardzo powszechne w naszym kraju i stanowiły niemal podstawę polskiego rolnictwa oraz polskiego przemysłu budowlanego, celulozowego, tkackiego, powroźniczego czy modelarskiego. Również przemysł spożywczy korzystał z wartości odżywczych tkwiących w tym surowcu, i tak np. prozdrowotny olej z konopi był w powszechnym użyciu.

  Dziś już wiemy, że domy wykonane z tzw. bloczków konopnych mają bardzo dobre parametry izolacyjne oraz ogromną trwałość i z powodzeniem mogą być stosowane w budownictwie jako bardzo tani materiał budowlany. Liny czy materiał wykonany z konopi mają również ogromną wytrzymałość.

  Co jednak także bardzo ważne, konopie miały jeszcze stosunkowo niedawno znacznie większe zastosowanie w lecznictwie naturalnym, o czym wspominają przedwojenne Farmakopee, ale także Farmakognozja (tj. podręcznik dla studentów farmacji) z roku 1977. Dopiero era korporacji ostatecznie odcięła polskie rolnictwo od tej niezwykle cennej i wszechstronnej uprawy. Tymczasem wiadomo, że konopie to prawdziwe panaceum na niemal wszystkie dolegliwości i schorzenia (poniżej lista chorób i zastosowań).

  Powód wycofania konopi z uprawy jest tylko jeden: ogromny wpływ na Polską politykę, a co za tym idzie gospodarkę, ponadnarodowych  korporacji, które od lat dążyły i dążą nadal do całkowitego wyeliminowania surowców naturalnych w przemyśle i w lecznictwie. Produkty bazujące na surowcach naturalnych nie przynoszą bowiem wystarczających dochodów nastawionym na maksymalny zysk korporacjom. Stanowią za to niezwykle poważną i znacznie tańszą konkurencję dla ich produktów przemysłowych. Naturalnych roślin uprawnych, tj. takich, które nie zostały poddane modyfikacji genetycznej, nie da się też opatentować, a co za tym idzie ich uprawa jest mało opłacalna. Presja i agresywny lobbing korporacji są tak silne, że rządzącym często trudno się przed nimi obronić. A jednak cel działania dla polskiego rządu powinien być całkowicie jasny: suwerenność w każdym możliwym zakresie. Żadna więc forma uzależnienia od innych krajów czy ponadnarodowych karteli jest dla Polski zdecydowanie niekorzystna. Przyczynianie się do utraty suwerenności w jakimkolwiek sensie stanowi skrajny przejaw braku odpowiedzialności wobec własnego kraju i Narodu.

  Dlatego konieczny jest powrót do tradycyjnej uprawy jaką są konopie - kiedyś polski skarb i polska tradycja. Będzie to stanowić przejaw postępu najwyższej próby. Musimy bowiem pamiętać o chronieniu naszego naturalnego środowiska i bazowaniu na możliwie naturalnych surowcach w każdej gałęzi przemysłu. Wszystko, co służy Matce Ziemi, służy w najlepszym tego słowa znaczeniu także nam, Polakom, Narodowi o słowiańskich, tj. nierozłącznie związanych z Naturą, korzeniach.

  Kliknij na tytuł, by poznać szczegóły i obejrzeć nagrania z konferencji

 • ILE POLSKI JEST W POLSCE - LIST DO PREMIER EWY KOPACZ - AKCJA WYSYŁKOWA

  Zachęcam do wysyłania listu do pani premier Ewy Kopacz - wzór ukaże się po kliknięciu na tytuł - by uzmysłowić pani premier, że czas nie-rządu i załatwiania swoich interesów się kończy, i trzeba zainteresować się NARODEM I KRAJEM.

  Taki list złożyłam w kancelarii pani premier. 

  List wysyłamy na adres: kontakt@kprm.gov.pl           lub 

  Prezes Rady Ministrów 00-583 Warszawa, Al. Ujazdowskie 1/3,

 • dalajlama15[1].jpg

  ZOBACZYĆ NIEWIDZIALNE - ZDROWOTNE ASPEKTY ENERGETYCZNEGO POLA CZŁOWIEKA

  UWAGA! SEMINARIUM pt. "ZOBACZYĆ NIEWIDZIALNE - ZDROWOTNE ASPEKTY ENERGETYCZNEGO POLA CZŁOWIEKA" PRZENIESIONE JEST NA 15-16 SIERPNIA ZE WZGLĘDU NA OKRES URLOPOWY I ZWIĄZANĄ Z NIM NIEOBECNOŚĆ WIELU Z PAŃSTWA W TYM PIERWSZYM TERMINIE. RESZTA POZSTAJE BEZ ZMIAN.

   

  Seminarium pt. ZOBACZYĆ NIEWIDZIALNE - ZDROWOTNE ASPEKTY ENERGETYCZNEGO POLA CZŁOWIEKA

  GDZIE: Naturalne Centrum Zdrowia - Warszawa, ul. Grażyny 15, sala 17

  KIEDY: 15-16 sierpnia 2015 (sobota-niedziela)

  Rozpoczęcie seminarium 15.08 (sobota) o godzinie 10:00, zakończenie 16.08 (niedziela) - godzina zakończenia ruchoma w zależności od ilości uczestników.

  Rejestracja uczestników 15.08 od godziny 9:30. 

  PROWADZĄCY: Alex Polanski (współprowadzący Seminarium metody NIA z dr Georgem Ashkarem 20-21.06.2015 w Warszawie)

  ZGŁOSZENIA NA ADRES: fundacja.qlt@wp.pl lub fundacja.qlt1@gmail.com

  KOSZT UCZESTNICTWA: 250 zł przy zgłoszeniu do 10 sierpnia, potem 300 zł

  Uczestnicy seminarium otrzymają Certyfikat Uczestnictwa. Jednostką certyfikującą jest Life Improvement Institute w USA, a certyfikat  wydawany jest w języku angielskim i sygnowany podpisem autora metody.

   

  Tematyką seminarium będzie doświadczanie niewidzialnej energii poprzez:

  - analizę pola energetycznego (aury) ze zdjęciami i opisem

  - diagnostykę energetyczną aktualnej kondycji zdrowotnej

  - naprawę anomalii energetycznych w aurze (Healing Puck, Energia Tachionu)

  - badanie sensytywności energetycznej i programowanie stanu Alfa

  - naukę i ćwiczenia wizualizacji i zdalnego postrzegania

  - ćwiczenie transpersonalne w komunikacji niewerbalnej

   

  Kliknij na tytuł, aby zobaczyć informacje o prowadzącym i szczegółowy program seminarium.

   

 • george.png

  SEMINARIUM I KURS CERTYFIKACYJNY METODY NIA dr GEORGE'A ASHKARA

  Seminarium i Kurs Certyfikacyjny metody NIA - prowadzi twórca metody dr George Ashkar z USA

  GDZIE: Naturalne Centrum Zdrowia - Warszawa, ul. Grażyny 15, sala 17

  KIEDY: 20-21 czerwca 2015 (sobota-niedziela)

  Rozpoczęcie seminarium 20.06 (sobota) o godzinie 10:00, zakończenie 21.06 (niedziela) o godzinie 14:00. Rejestracja uczestników 20.06 od godziny 9:30. 

  Koszt uczestnictwa bez certyfikatu: 200 zł przy zgłoszeniu do 18.06, potem 250 zł

  Koszt uczestnictwa z certyfikatem: 250 zł przy zgłoszeniu do 18.06, potem 300 zł

  Współprowadzący: Alex Polański

  ZGŁOSZENIA NA ADRES: fundacja.qlt@wp.pl

   

  Jednostką certyfikującą jest Life Improvement Institute w USA, a certyfikat  wydawany jest w języku angielskim i sygnowany podpisem autora metody.

  Uczestnicy otrzymują także w ramach opłaty: książkę i DVD oraz materiały edukacyjne. Można nagrywać audio i video, tyle że nie wolno tego wykorzystywać w mediach publicznych.

  Metoda Absorpcji Neutralnej Infekcji (NIA) - dwudniowe seminarium i kurs certyfikacyjny dla naturoterapeutów, lekarzy i personelu medycznego otwartego na niekonwencjonalne metody radzenia sobie z chorobami cywilizacyjnymi, lecz także dla osób prywatnych chcących stosować tę metodę na własny użytek. 

  Praktyczno-edukacyjne warsztaty połączone z uzyskaniem certyfikatu Autoryzowanego Specjalisty Inicjacji metody NIA prowadzone przez twórcę metody dr Georga Ashkara z USA.

  Uczestnicy mają okazję osobistej aplikacji metody na sobie (warunek uzyskania certyfikatu) oraz zdobycia wiedzy pozwalającej aktywować uzdrawiające funkcje organizmu ludzkiego w przypadkach chorób cywilizacyjnych z rakiem włącznie. 

   

  Metoda NIA z uwagi na swą prostotę i niski koszt zastosowania (ok. 20 - 50 groszy dziennie) oraz udokumentowane, pozytywne efekty w wielu przypadkach chorobowych, jest bardzo popularna i chętnie stosowana zwłaszcza w przypadku chorób nowotworowych. Dla wielu jest ostatnia deską ratunku po niepowodzeniach terapii konwencjonalnych. Warto ją poznać, by móc pomóc sobie i innym.

   

 • DSC02159[1].jpg

  KONFERENCJA I SEMINARIUM „ŚWIAT BEZ RAKA – PROFILAKTYKA I NATURALNE TERAPIE ANTYNOWOTWOROWE” - II EDYCJA

   

  Szanowni Państwo,

  Drodzy Przyjaciele,

  mamy za sobą intensywne, pełne emocji i dobrych wibracji trzy dni, które dały nam nie tylko wiedzę, lecz także dużo siły i wiary w to, że zdrowym być wcale nie jest tak trudno, gdy dysponujemy właściwymi informacjami oraz odpowiednim podejściem do problemów, z jakimi konfrontuje nas los. Dziś już wszyscy wiemy, że inny, lepszy świat jest możliwy.

  Składam ogromne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że mogło odbyć się to ważne wydarzenie, a więc wszystkim wykładowcom, uczestnikom, patronom, sponsorom oraz współpracownikom. Bez Was nic by się nie wydarzyło. 

  Szczególnie jednak pragnę podziękować wykładowcom prowadzącym seminarium: daliście popis wiedzy, kunsztu, mocy i człowieczeństwa, za co z pewnością nie tylko ja jestem Wam nadzwyczaj wdzięczna.

   

  Nieśmy tę wiedzę dalej i na zawsze pozostańmy po jasnej stronie mocy. Niech światło nas prowadzi :)

   

  Wkrótce powinny pojawić się nagrania z dnia konferencyjnego.

   

  Link do strony konferencji: http://fundacja-qlt.pl/?konferencja-swiat-bez-raka-,84

   

 • 2012-10-10_16.41.59[1].jpg

  SKAŻENIE UKRYTE W ŻYWNOŚCI kontra DOBROCZYNNE MEDYCZNE DZIAŁANIE OLEJU KONOPNEGO

  CO: Wykład  i  prezentacja pt. "SKAŻENIE UKRYTE W ŻYWNOŚCI" oraz "ZASTOSOWANIE MEDYCZNE OLEJU KONOPNEGO" w ramach projektu Fundacji QLT "VENI - VIDI - VICI, czyli WYGRAJ ZDROWIE, POSZERZAJĄC WIEDZĘ I ŚWIADOMOŚĆ"

  KIEDY: 29.05.2015, godzina 18:00 - 20:30           

  GDZIE: NATURALNE CENTRUM ZDROWIA, ul. Grażyny 15, sala 17, Warszawa

  WSTĘP WOLNY, ale mile widziana składka na salę (10 zł).

   

  PROWADZĄCY: Lena Huppert i Patryk Pańkowski 

  KONTAKT: fundacja-qlt@wp.pl, 502085840

   

  kliknij na tytuł, by poznać szczegóły

 • Moje_zdjecie.jpg

  KONTROWERSYJNE SZCZEPIENIA - CO KAŻDY RODZIC WIEDZIEĆ POWINIEN?

  Spotkanie informacyjne z Przemysławem Cuske, współzałożycielem i wiceprezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach "STOP NOP", ojcem trójki dzieci, który przedstawi cele i działania stowarzyszenia. 

  Linki do nagrania ze spotkania 18.04 - w 4 odcinkach:

  https://www.youtube.com/watch?v=LeFdBT7DMEA

  https://www.youtube.com/watch?v=uqW3alNUgV4

  https://www.youtube.com/watch?v=NkLsDW7Thkw

  https://www.youtube.com/watch?v=62q4QqiPfT8

   

  Po kliknięciu na tytuł spotaknia pojawi się: 

  "LISTA PYTAŃ – ZAPYTAJ LEKARZA, ZANIM POZWOLISZ ZASZCZEPIĆ DZIECKO"

 • 2012-10-10_16.41.59.jpg

  WARSZTATY: "KOBIECOŚĆ… MĘSKOŚĆ… TOŻSAMOŚĆ."

  Warsztaty:  „KOBIECOŚĆ… MĘSKOŚĆ… TOŻSAMOŚĆ.” 

   

  kliknij na tytuł, by poznać szczegóły

 • AKCJA WYSYŁANIA LISTÓW DO PANI MARSZAŁEK SEJMU, EWY KOPACZ - NOWELIZACJA USTAWY O ORGANIZMACH MODYFIKOWANYCH GENETYCZNIE

 • PROTEST PRZECIWKO ZNOWELIZOWANEJ USTAWIE O GMO - 10.01 GODZINA 12:00

 • SZCZEPIENIA XXI WIEKU - SPOTKANIE Z PROF. DR HAB. MARIĄ DOROTĄ CZAJKOWSKĄ-MAJEWSKĄ

  Ogromnie dziękuję Pani Profesor za poświęcony nam czas, a wszystkim obecnym na spotkaniu za przybycie :) 

  Bardzo ważne jest, aby każdy z Was podał dalej informacje, które usłyszał w sobotę, chociaż 3-4 osobom, a tamte osoby kolejnym 3-4... - a wtedy urośniemy w siłę !!! 

  Pamiętajmy, że zniewolić narody jest bardzo łatwo, praktycznie wystarczy bombardować je "BOMBOnierkami", czyli ładnie opakowanym kłamstwem... Nie pozwólmy na to!

 • plakat_ostateczny_A3kolor.png

  KONFERENCJA "ŚWIAT BEZ RAKA - PROFILAKTYKA I NATURALNE TERAPIE ANTYNOWOTWOROWE"

  Nagrania z konferencji i filmy zamieszczane są w zakładce 'NAGRANIA Z KONFERENCJI I FILMY'

  http://fundacja-qlt.pl/?nagrania-z-i-edycji-konferencji-23-24052014,85

                               

  Dziękuję Wam, kochani Przyjaciele, Wam, którzy byliście przez dwa dni z nami w Domu Nauki w Warszawie. To był wspaniały czas i zróbmy wszystko, by takich chwil było w naszym życiu jak najwięcej, by ta siła, ta energia, która nas prowadziła, nie wpadła do czarnej dziury zaganiania i codziennych trudów życia. Nie dajmy się ciemnej materii, ciemnym mocom! Dzięki Wam jestem dziś i bezkresnym morzem i potężną górą i Matką Ziemią dla nas wszystkich. Bardzo pragnę, abyście i Wy to poczuli, abyśmy nieustająco czuli tę siłę, która nas prowadziła, i mogli przekazać ją dalej, ludziom, z którymi dane nam będzie skrzyżować naszą drogę. Głośmy tę dobrą Nowinę, bo wzrastamy potężnym snopem światła z Matki Ziemi wprost do Serca Wszechświata, wzrastamy z całą mocą, i nic już nie odwróci biegu wydarzeń. Idźmy w świat i nieśmy wiarę i nadzieję, które wczoraj uczyniły z nas na nowo Siostry i Braci, prawdziwych Ziemian. Bądźmy szczodrzy, dzielmy się nimi, twórzmy niewidzialną sieć mocy - mentalny eter mądrości i dobra, a może raczej mądrej dobroci, który odetnie ciemną siłę od korzeni. Wystarczy, że podamy sobie ręce... a wtedy będziemy NIEZWYCIĘŻENI.

  link do strony konferencji: http://fundacja-qlt.pl/?konferencja-swiat-bez-raka-,84 

   

 • AKCJA WYSYŁANIA LISTÓW DO PREZYDENTA RP Z APELEM O ZAWETOWANIE USTAWY O GMO - PILNE!!!

 • WARSZTATY I i II STOPNIA: INTEGRACJA NATURALNYCH TERAPII ANTYNOWOTWOROWYCH W TEORII I W PRAKTYCE

  Warsztaty zostały przeniesione na 13-14.06.2015 - dalsze informacje pojawią się z wyprzedzeniem na stronie

 • MIĘDZY CHAOSEM A ŚWIADOMOŚCIĄ - 29.03.2014

 • DWA STOŁY - DWIE DROGI - 25.02.2014

 • PETYCJA PRZECIW PATENTOWANIU ŻYCIA - 16.04.2013

 • PETYCJA - RATUJMY POPULACJĘ PSZCZÓŁ - 29.01.2013

 • WETO - WETO - WETO DLA GMO!!! - 16.12.2012

 • PETYCJA W OBRONIE MEDYCYNY NATURALNEJ - 12.12.2012

   
  POSTY
 • ŻĄDAJMY WETA PREZYDENTA DLA GMO - 28.11.2012

 • ZAWALCZMY O WETO DLA GMO - 25.11.2012

   
  POSTY
  Pokaż
 • ZAGROŻENIA ZWIĄZANE Z DOPUSZCZENIEM W UNII EUROPEJSKIEJ UPRAW GMO - 22.10.2012

 • PUBLIKACJA ARTYKUŁU "O CZYM NIE WIE POLSKI RZĄD" - 15.10.2012

 • OCCUPY MONSANTO - 17.09.2012

   
  POSTY
 • SYMPOZJUM "SOJA DUNAJSKA" - WIEDEŃ - 05.09.2012

   
  POSTY
 • PETYCJA W SPRAWIE ZNAKOWANIA PRODUKTÓW Z GMO - 28.08.2012

 • PIKNIK DOBREJ ŻYWNOŚCI - MIASATO-WIEŚ - DOBRZE JEŚĆ - 27.08.2012

 • PIKIETA POD SENATEM RP W SPRAWIE USTAWY PASZOWEJ - 25.07.2012

 • Dzień Ziemi - 24.06.2012

 • WYŁĄCZ SYSTEM - STOP GMO! STOP ACTA! STOP KORPORACJE! - MURAL na trasie Genetycznie Molestowane Organizmy - 06.06.2012

 • PROTEST PRZECIWKO DOPUSZCZENIU W POLSCE GMO - 10.12.2011